Profile

Join date: Jul 30, 2022

About
0 Like Received
0 Comment Received
0 Best Answer

Concepción ChilePrimera Division Coquimbo Unido Cobresal 20:15 Audax Italiano 22:45 Curicó Unido Universidad Chile 03:30 Unión La Calera Antofagasta China PRLeague One Chinese TaipeiTaiwan Football Premier League 11:00 Taipower Tatung Taichung Futuro Fu Jen University Ming Chuan University Tainan City ColombiaTorneo Betplay ColombiaLiga BetPlay Atlético Bucaramanga Unión Magdalena 23:15 Cortuluá Alianza Petrolera 01:30 Santa Fe Deportes Tolima 03:45 Junior FC Independiente Medellín Costa RicaLiga de Ascenso Costa RicaPrimera Division Herediano Sporting San José 4 - 2 Santos de Guápiles Alajuelense Croatia2. HNL Orijent 1919 Solin Dubrava Zagreb Vukovar Bijelo Brdo Hrvatski Dragovoljac Cibalia Kustošija Dugopolje Croatia Zmijavci 17:55 Jarun Rudeš Croatia1. HNL Šibenik Istra 1961 Gorica Lokomotiva Zagreb 22:05 Dinamo Zagreb Hajduk Split CroatiaU19 League CuraçaoPremier League Czech Republic4.

Lyga LithuaniaA Lyga Hegelmann Litauen Džiugas Telšiai Jonava Kauno Žalgiris Panevėžys FA Šiauliai Trakai Žalgiris LithuaniaA Lyga Women LuxembourgNational Division Racing Mondorf-les-Bains UT Pétange Fola Esch Wiltz Victoria Rosport Macedonia FYRSecond League Macedonia FYRFirst League MalawiSuper League Ekwendeni Hammers Silver Strikers Big Bullets TN Stars Azam Tigers Blue eagles Malawi Red Lions Kamuzu Barracks Karonga United CIVO United Sable Farming Be Forward Wanderers MAFCO Rumphi United Dedza Dynamos MalaysiaPremier League MalaysiaSuper League Melaka United Pahang Terengganu Selangor United MISC Negeri Sembilan MexicoLiga Mx Women MexicoU20 League MoldovaNational Division Dacia-Buiucani Sfîntul Gheorghe Zimbru CSF Bălți MontenegroFirst League Petrovac Dečić Sutjeska Iskra Jedinstvo Jezero Arsenal Tivat Mornar MozambiqueMocambola MyanmarNational League Shan United Ayeyawady United Yangon United Hantharwady United New ZealandRegional Leagues NicaraguaPrimera Division Real Estelí Diriangén Jalapa Deportivo Ocotal NicaraguaLiga Primera U20 Northern IrelandChampionship Northern IrelandPremiership Larne Glentoran Ballymena United Glenavon Carrick Rangers Newry City AFC Coleraine Cliftonville Crusaders Dungannon Swifts Linfield Portadown Northern IrelandPremiership Women Norway3.

Pölten Sturm Graz II Floridsdorfer AC Vorwärts Steyr Dornbirn SV Horn II Liefering First Vienna Blau-Weiß Linz Grazer AK Rapid Wien II Amstetten 11:30 Kapfenberger SV Lafnitz AzerbaijanPremier League Zira Sabah 17:20 Sumqayıt Qarabağ Sebail Turan Qabala Keşlə FK BelarusPershaya Liga 13:00 MKK-Dnepr Volna Shakhtyor Petrikov Naftan Slonim Smorgon Baranovichi Osipovichy Orsha Gomelzheldortrans Molodechno-DYuSSh 4 FC Ostrovets BelarusVysshaya Liga Torpedo BelAZ Ynergetyk-BDU 4 - 0 Neman Grodno Slutsk Isloch Dinamo Brest Minsk Vitebsk Slavia Gomel BATE Belshina BelarusVysshaya Liga Reserve BelgiumFirst Division B Dender Lommel United Excelsior Virton RWDM Beerschot-Wilrijk Waasland-Beveren KRC Genk II Lierse Kempenzonen BelgiumBelgian Cup Diegem Sport Rupel Boom Biesme VW Hamme URSL Visé Harelbeke Hades Sint-Eloois-Winkel Ninove Couvin-Mariembourg Oudenaarde Berlare Francs Borains Merelbeke Fenixx BeigHum Sparta Petegem Lyra-Lierse Berlaar Zwarte Leeuw Ostiches Acren Sint-Lenaarts Cappellen Union Namur Tongeren Sprimont-Comblain Thes Sport Rebecq Meux Berchem Sport Patro Eisden Tienen Perwez Avanti Linden Mormont Hoogstraten Sporting Hasselt Union Bossière Gembloux Mariekerke Wellen KSC City Pirates Olympic Charleroi Racing Mechelen Drongen Hombourg Jong Lede Gosselies Sports Wezel Trois-Ponts Jette Lokeren-Temse Albert Quévy-Mons Ranst Houtvenne Erpe-Mere United Raeren-Eynatten Tubize Deerlijk Sport Tempo Overijse Londerzeel La Louvière JS Fizoise Roeselare Daisel Knokke Geel Verlaine Liège Gullegem Witgoor Sport Zelzate Olsa Brakel Waremme Ganshoren Eendracht Aalst Mandel United Westhoek Habay-la-Neuve Binche Olympia Wijgmaal Dikkelvenne Herstal BelgiumSuper League Women BelgiumWomen's Cup BelizePremier League 04:30 Belmopan Bandits Altitude BhutanBhutan Premier League Thimphu City RTC Takin Paro FC BoliviaLiga De Futbol Prof Santa Cruz Bolívar 00:15 The Strongest Atlético Palmaflor Guabirá Independiente Petrolero Bosnia and HerzegovinaFirst League: FBiH Gradina Srebrenik Buducnost Banovici Rudar Kakanj Tomislav Jedinstvo Bihac Radnicki Lukavac Bratstvo Gracanica GOSK Gabela Zvijezda Gradačac Vis Kosova Bosnia and HerzegovinaFirst League: RS Drina Zvornik Sutjeska Foca Zeljeznicar Banja Luka Tekstilac Derventa Rudar Prijedor Laktasi Zvijezda '09 Brgule Kozara Gradiska Podrinje Janja Omarska Sloboda Novi Grad Modrica Bosnia and HerzegovinaPremier Liga Leotar Velez Zrinjski Siroki Brijeg Sloboda Tuzla Borac Banja Luka Posusje Sloga Doboj Zeljeznicar Tuzla City BrazilSerie D BrazilSerie C BrazilSerie B Vila Nova Londrina Brusque Ponte Preta Bahia Ituano 2 - 0 Operário PR Sampaio Corrêa Vasco da Gama Tombense Sport Recife CSA Cruzeiro Chapecoense 00:30 Guarani Náutico CRB Grêmio Novorizontino Criciúma BrazilGaúcho Women BrazilBrasileiro Feminino A2 BrazilBrasileiro Women BrazilPernambucano U20 BrazilParaense U20 BrazilMineiro U20 BrazilAlagoano U20 BrazilBrasileiro U20 BrazilGaúcho 3 BrazilBaiano 2 BrazilSergipano 2 BrazilPaulista Série B BrazilCatarinense 2 BrazilCopa Paulista BulgariaVtora Liga FK Minyor Pernik Montana Sportist Svoge Etar Maritsa Plovdiv Sozopol Belasitsa Vitosha Bistritsa Spartak Pleven Dobrudzha 1919 Dunav 2010 Yantra 1919 BulgariaParva Liga Cherno More OFK Pirin Hebar 1918 Slavia Sofia 18:45 Arda CSKA 1948 Sofia Beroe Botev Plovdiv BurundiLigue A CambodiaC-League 11:45 Cambodia Tiger Visakha Naga World Boeung Ket National Defense Phnom Penh Crown Svay Rieng Kirivong Sok Sen Chey CanadaPremier League Cavalry Forge HFX Wanderers Valour Pacific Atlético Ottawa ChileSegunda División ChilePrimera B Magallanes Santiago Wanderers Santiago Morning Deportes Temuco 01:15 Fernández Vial Univ.

UTA Arad v Universitatea Cluj: Livescore & Stats - 13/08 We take pride in offering the fastest and most accurate live scores updates online. Our football coverage includes fixtures & results, teams and

Liga Division B Czech Republic4. Liga Division A Czech Republic4. Liga Division D Czech Republic4. Liga Division C Czech Republic4. Liga Division E Czech Republic4. Liga Division F Czech Republic3. Liga MSFL Czech Republic3. Liga CFL Czech Republic2. Liga FNL Příbram Karviná 11:15 Chrudim Vysočina Jihlava Vyškov Táborsko Slavia Praha II Sparta Praha II Třinec Dukla Praha Vlašim Lisen Sigma Olomouc II Opava Czech RepublicFortuna Liga Zbrojovka Brno Mladá Boleslav Teplice Bohemians 1905 Baník Ostrava Zlín Hradec Králové Viktoria Plzeň České Budějovice Slovácko Pardubice Slovan Liberec Jablonec Slavia Praha Czech RepublicU19 League Denmark2nd Division DenmarkFirst Division Hobro SønderjyskE Fremad Amager Næstved Fredericia Vejle FC Helsingør Hvidovre Nykøbing Vendsyssel DenmarkElitedivisionen Women Dominican RepublicLiga Mayor 23:00 Vega Real Cibao Universidad O&M Deportivo Pantoja EcuadorLiga Pro Mushuc Runa Orense Independiente del Valle Gualaceo 9 de Octubre Aucas Barcelona Guayaquil Universidad Católica EgyptEgypt Cup El SalvadorPrimera Division CD Platense FAS Santa Tecla Atletico Marte Dragón Once Municipal Chalatenango Firpo Isidro Metapán Alianza Jocoro Águila EnglandNon League Div One: Isthmian South Central EnglandNon League Premier: Southern Central Nuneaton Town Royston Town Basford United AFC Rushden & Diamonds Stourbridge Tamworth Redditch United Kings Langley Needham Market Bromsgrove Sporting Mickleover Sports Hednesford Town Ilkeston Town Leiston Coalville Town Alvechurch St Ives Town Stratford Town Hitchin Town Rushall Olympic Bedford Town Barwell EnglandNon League Premier: Northern Matlock Town Whitby Town Rylands Gainsborough Trinity Warrington Town Morpeth Town Marske United Belper Town Guiseley Marine South Shields Stalybridge Celtic Liversedge Ashton United Lancaster City Nantwich Town Hyde United Radcliffe Borough United of Manchester Atherton Collieries Stafford Rangers Bamber Bridge EnglandNon League Premier: Isthmian Billericay Town Cray Wanderers Bishop's Stortford Haringey Borough Bognor Regis Town AFC Hornchurch Canvey Island Horsham Carshalton Athletic Brightlingsea Regent Corinthian-Casuals Bowers & Pitsea Enfield Town Folkestone Invicta Hastings United Aveley Margate Kingstonian Wingate & Finchley Lewes Potters Bar Town Herne Bay EnglandNon League Premier: Southern South EnglandVanarama National League North Banbury United Fylde Buxton Curzon Ashton Chester Brackley Town Chorley Darlington Farsley Celtic Alfreton Town Gloucester City Boston United Kettering Town Bradford Park Avenue Kidderminster Harriers Leamington King's Lynn Town Blyth Spartans Scarborough Athletic Hereford Southport Peterborough Sports Spennymoor Town AFC Telford United EnglandVanarama National League South EnglandNational League Boreham Wood Notts County Bromley Altrincham Chesterfield Aldershot Town Eastleigh Wealdstone Halifax Town Torquay United Gateshead Barnet Maidenhead United Scunthorpe United Maidstone United York City Solihull Moors Southend United Woking Dagenham & Redbridge Yeovil Town Wrexham 19:20 Oldham Athletic Dorking Wanderers EnglandPremier League U18 12:30 Crystal Palace U18 West Ham U18 Arsenal U18 Chelsea U18 Brighton U18 Fulham U18 West Brom U18 Norwich U18 13:30 Leicester U18 Tottenham U18 Blackburn U18 Wolverhampton U18 Nottingham Forest U18 Everton U18 Stoke City U18 Leeds United U18 Liverpool U18 Middlesbrough U18 Sunderland U18 Derby U18 Southampton U18 Aston Villa U18 EnglandPremier League 2 Divison Two Middlesbrough U21 Derby County U21 Southampton U21 West Brom U21 EnglandPremier League 2 Division One Manchester United U21 Crystal Palace U21 1 - 5 Tottenham U21 Everton U21 West Ham United U21 Arsenal U21 2 - 3 Blackburn Rovers U21 Wolves U21 Manchester City U21 Leicester U21 Brighton U21 Liverpool U21 EstoniaEsiliiga B EstoniaEsiliiga A Pärnu Flora II Levadia II Elva Harju Jalgpallikool K-Järve JK Järve EstoniaMeistriliiga Levadia Vaprus Legion Nõmme Kalju Flora Trans Tallinna Kalev Tammeka 17:15 Paide Kuressaare Faroe Islands1.

Deild Women IcelandWomens Cup IndonesiaLiga 1 Persib PSIS Semarang 14:15 PSS Sleman Barito Putera Bali United Arema Dewa United Bhayangkara Persebaya Surabaya Madura United Persis Solo Persita PS TNI Persija IranPersian Gulf Pro League Paykan Malavan Esteghlal Sepahan Aluminium Arak Havadar Nassaji Mazandaran Mes Rafsanjan Naft Masjed Soleyman Mes Kerman Zob Ahan Persepolis Foolad Sanat Naft Gol Gohar Tractor Sazi IrelandFirst Division Bray Wanderers Longford Town Cork City Treaty United Waterford United Galway United Wexford Youths Cobh Ramblers IrelandPremier Division Bohemians Dundalk Derry City Shamrock Rovers Drogheda United Shelbourne UCD Finn Harps IrelandWomen's National League IsraelToto Cup Ligat Al Maccabi Bnei Raina Ironi Kiryat Shmona Hapoel Haifa Hapoel Hadera Hapoel Katamon Sektzia Nes Tziona Hapoel Tel Aviv Beitar Jerusalem JapanJapan Football League JapanJ3-League JapanJ2-League Grulla Morioka Blaublitz Akita Mito Hollyhock Tokyo Verdy Yokohama ThespaKusatsu Gunma Ventforet Kofu Roasso Kumamoto Fagiano Okayama Renofa Yamaguchi Vegalta Sendai Omiya Ardija Montedio Yamagata Zweigen Kanazawa V-Varen Nagasaki Ryūkyū JEF United Machida Zelvia Tochigi Albirex Niigata Tokushima Vortis Oita Trinita JapanJ-League Consadole Sapporo Vissel Kobe Júbilo Iwata Urawa Reds Kawasaki Frontale Kyoto Sanga Tokyo Cerezo Osaka Yokohama F.

AFC UTA Arad - Universitatea Cluj watch online 13 August 2022 Live stream - Soccer. Liga 1. 13 August . AFC UTA Arad vs Universitatea Cluj. Watch free online broadcast of the event and follow

Marinos Shonan Bellmare Kashima Antlers Avispa Fukuoka Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroshima Sagan Tosu Nagoya Grampus Gamba Osaka Shimizu S-Pulse Jordan1st Division JordanPremier League Sahab Al Wihdat Al Sareeh Al Ramtha Shabab Al Ordon Al Faysali Aqaba Al Jazeera KazakhstanKazakhstan Cup Korea RepublicK3 League Advanced Korea RepublicNational League Korea RepublicK League 2 Jeonnam Dragons Anyang Ansan Greeners Gwangju Bucheon 1995 Seoul E. Daejeon Citizen Asan Mugunghwa Gimpo Gyeongnam Korea RepublicK-League 1 Ulsan Daegu Incheon United Jeonbuk Motors Jeju United Pohang Steelers Suwon Bluewings Seongnam KosovoSuperliga Gjilani Ferizaj Trepça'89 Drita Dukagjini Prishtina KyrgyzstanTop Liga LaosPremier League Ezra Lao Army Master 7 Luangprabang United Young Elephant Viengchanh LatviaVirsliga Spartaks Jūrmala Liepāja LatviaLatvian Cup LatviaWomen League LebanonElite Cup Lithuania1.

Liga Hallescher FC VfB Oldenburg Bayreuth Osnabrück Verl 1860 München Viktoria Köln Dynamo Dresden Borussia Dortmund II Rot-Weiss Essen Elversberg Zwickau Ingolstadt Saarbrücken Meppen Waldhof Mannheim Erzgebirge Aue Wehen Wiesbaden GermanyJunioren Bundesliga GuatemalaPrimera Division GuatemalaLiga Nacional Santa Lucia Comunicaciones Municipal Malacateco Mixco Xinabajul Xelajú Guastatoya HondurasLiga Nacional 02:00 UPNFM Honduras Progreso Vida Real Sociedad HungaryOTP Bank Liga Debrecen Vasas Kecskemeti TE Mezőkövesd-Zsóry 21:15 Újpest Zalaegerszegi TE Iceland4. Deild Iceland3. Deild Iceland2. Deild KF Völsungur Thróttur Reykjavík Magni Höttur / Huginn Reynir Njardvík Fjardabyggd / Leiknir ÍR Víkingur Ólafsvík IcelandInkasso-Deildin Grótta Afturelding KV Fjölnir Vestri Fylkir Iceland1.

Football, Romania: U. Cluj live scores, results, fixtures U. Cluj scores service is real-time, updating live. Upcoming matches: 13.08. FC UTA Arad v Universitatea Cluj, 22.08. Universitatea Cluj v

[[FREE*]^] Live stream: UTA Arad VS U Cluj 13 August 2022

More actions